ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

بزرگداشت روز دانشجو و انتخابات شورای مرکزی

به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو، مراسم بزرگداشتی جهت ارج نهادن به مقام والای شهدای دانشجو در کازان برگزار شد. 

در این مراسم که با حضور دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل دانشگاه‌های کازان و کارکنان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در این شهر در روز پنج شنبه 13 آذر 1393 برگزار شد، جناب آقای دکتر ابطحی رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در روسیه، روسیه سفید و آسیای میانه به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان ضمن تبریک این روز به دانشجویان حاضر، یاد و خاطره شهدای عرصۀ علمی کشور به خصوص شهید والا مقام _ دکتر مجید شهریاری_ را گرامی داشتند و دانشجویان حاضر را به ادامه راه آن شهید گرامی دعوت کردند. 

سپس در این مراسم، با توجه به مصوبه سال گذشته مجمع عمومی انجمن اسلامی، انتخابات چهارمین دوره شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی دانشگاه‌های شهر کازان- روسیه با حضور خواهران و برادران دانشجو و عضو مجمع عمومی این انجمن برگزار شد که بر اساس نتایج به دست آمده، افراد زیر برای دور بعدی، مسئولیت واحدهای این تشکل را به مدت یکسال بر عهده خواهند داشت: 

واحد دبیری و مسئولیت تشکل: آقای سجاد سمیع پور

واحد علمی: آقای امیر جعفرزاده

واحد فرهنگی: آقای علی اصفهانی‌

واحد صنفی: آقای سید محمد موسوی

واحد مالی و تدارکات: آقای جواد بیهقیان

بازرس انجمن: آقای محمد احمدی دریاکناری

همچنین در مراسم به سه نفر از دانشجویانی که در طرح انتخاب دانشجوی برگزیده شرکت کرده بودند، لوح و جوایزی اهدا شد. در پایان جا دارد تا از زحمات دوستانی که در دوزه قبل شورای مرکزی فعالیت داشتند، تشکر و قدردانی گردد. انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی دانشگاه‌های کازان همچنین از  همه عزیزانی که در طی یکسال گذشته  همکاری لازم را مبذول داشتند، تشکر و قدردانی دارد.

 

شما اینجا هستید: Home تشکیلات اطلاعیه ها بزرگداشت روز دانشجو و انتخابات شورای مرکزی